O nas

Witamy Cię na naszej stronie internetowej NajPrzepis z najlepszymi zebranymi, ale również wypróbowanymi przepisami. Znajdziesz tu mnóstwo potraw, od słodkich smakołyków aż po mięsne przysmaki. A jeśli masz własne przepisy z własnymi zdjęciami, prześlij je na adres e-mail admin@najprzepis.pl

Codziennie znajdziesz tu nowe, sezonowe przepisy, dzięki którym gotowanie będzie przyjemnością. Strona jest przeznaczona zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z gotowaniem, jak i dla zaawansowanych kucharzy, którzy chcą rozwijać i udoskonalić swoje umiejętności. Strona z przepisami działa od  2020 i wraz z sieciami społecznościowymi grupa jej fanów liczy blisko pół miliona osób. Znajdziesz tu ponad 6000 przepisów. Przepisy są podzielone na przejrzyste kategorie. Na stronie możesz również przeglądać najpopularniejsze przepisy w ostatnim tygodniu lub miesiącu albo najpopularniejsze ze wszystkich.

Dzięki rejestracji możesz zapisywać ulubione przepisy w książce kucharskiej, aby o nich później nie zapomnieć i aby móc na ich podstawie przygotować ulubione potrawy. Rejestracja da Ci również możliwość zapisywania własnych przepisów, spośród których wybieramy te najlepsze i umieszczamy je w naszych sieciach społecznościowych. Dzięki temu masz możliwość zaprezentowania swojego  przepisu dużej grupie osób.

Dołącz do nas w naszych sieciach społecznościowych. Na naszym facebooku możesz oglądać przepisy video, które regularnie dla Ciebie przygotowujemy.

Instagram - 

Facebook -

Dziękujemy.