Świąteczni Indianie - słodkości na święta bez pieczenia

Przepis Świąteczni Indianie - słodkości na święta bez pieczenia
ZDJĘCIE OD CIEBIE
Przepis Świąteczni Indianie - słodkości na święta bez pieczenia
Wypróbowałaś/eś przepis?
Prześlij zdjęcie i pochwal się
DODAJ ZDJĘCIE

Kolejny świetny przepis świąteczny, którego nie możesz pominąć. Jeden z moich ulubionych a gdy sobie tak przeglądam mój zbiór świątecznych przepisów to już mnie ciągnie do kuchni aby znowu coś spróbować zrobić . Teraz właśnie spróbowałam zrobić tych Indian i to było fantastyczne. Miałam również inne przepisy na te świąteczne figurki ale ten jest znacznie lepszy. Mniej cukru a i tak są bardzo słodkie.

ZDJĘCIE OD CIEBIE
Przepis Świąteczni Indianie - słodkości na święta bez pieczenia
Czas przygotowania:

SKŁADNIKI

6 szt.białek
200 gcukru
100 goranżady w proszku
1 op.biszkoptów
polewa czekoladowa

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

DRUKZAPISZ
  1. Białka z cukrem i oranżadą w proszku ubij w kąpieli wodnej do osiągnięcia piany. Trwa to około 20 minut, bądź cierpliwa, to jest naprawdę bardzo ważne. Musisz jednak zwrócić uwagę, żeby temperatura w kąpieli wodnej nie była zbyt wysoka, żeby białka się nie ugotowały. Polecam średni a nawet mały ogień.
  2. Przygotuj biszkopty, ułóż je na równej powierzchni. Ubitą pianę z oranżadą w proszku przełóż do rękawa cukierniczego i strzykaj na biszkopty w taki sposób aby zrobić pięknych Indian.
  3. Pozostaw aby stężały i zamocz w polewie czekoladowej. Im bardziej sztywna jest piana tym szybciej stężeje również polewa czekoladowa. Poczekaj aż wszystko zupełnie zastygnie i możesz podawać.
PODZIEL SIĘ SWOIM PRZEPISEM
INSPIRACJA NA KAŻDY DZIEŃ
KOMENTARZE DO PRZEPISU
Odpowiadasz na komentarz użytkownika anuluj